Contactes

Jofre Rodrigo Coordinació Tècnica i Relacions Internacionals jrodrigo@xct.cat
Sandra Carrera Coordinació Econòmica i Relacions Públiques scarrera@xct.cat
Montse Camps Responsable d'Administració i Organització mcamps@xct.cat
Anna Subirana Responsable de Comunicació i Participació asubirana@xct.cat
Pau Carnicero Tècnic de suport pcarnicero@xct.cat
Clara Blasco Tècnica en pràctiques cblasco@xct.cat


Com arribar

Xarxa per a la Conservació de la Natura

Seu Social
C/ Sagrada Família Nº 7
08500 - Vic - Tel. 93 886 61 35

Delegació 
C/ Providència 42
08024 - Barcelona · Tel. 93 219 50 80
 


L'oficina de la XCN està ubicada a les instal·lacions de la Universitat de Vic, dins del Campus Miramarges, sector G.